Kategorie

Kontakt

888 370 999

888 370 999

Partner
Cygara Ashton VSG No.1 Belicoso Powiększ do pełnego rozmiaru

Cygara Ashton VSG No.1 Belicoso

  • Moc: średnia
  • Format: belicoso

cena:

46,00 zł

Poleć ten produkt znajomym:Ashton VSG No.1 Belicoso
to cygaro, które podczas palenia uwalnia bogaty smak i obfity aromat. Pokrywa cygara to najlepsze liście tytoniu pochodzące z Ekwadoru. Oferowane w bardzo lubianym i pożądanym formacie.


Ashton
to ekskluzywna marka cygarowa, która powstała w 1985 roku. Lata doświadczeń sprawiły, iż na obecną chwilę jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek cygarowych na świecie. Od kilku lat produkcją cygar Ashton zajęła się rodzina Fuente, dzięki której zachowany został tradycyjny smak, a zarazem wprowadzono kilka innowacji. Do produkcji wkładki używane są starannie wyselekcjonowane liście z Dominikany, natomiast w zależności od serii do produkcji pokrywy używane są Connecticut Shade lub bogate w smaku liście z Ekwadoru. W ofercie cygar Ashton znajdą się pozycje zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych Aficionados. Wymiary cygara: 

  • długość 134 mm
  • średnica 20,5 mm

 

Napisz swoją recenzję

Cygara Ashton VSG No.1 Belicoso

Cygara Ashton VSG No.1 Belicoso

Ashton VSG No.1 to cygaro o bogatym smaku i obfitym dymie. Pokrywa tego cygara zostało wyprodukowana z liści tytoniu pochodzących z Ekwadoru, co wpływa na niepowtarzalny smak. Dodatkowo charakter podkreśla ciekawy format cygara - belicoso.

Napisz swoją recenzję

Nazwa kuriera Czas dostawy
Kurierem - płacę na konto Dostawa następnego dnia od zaksięgowania wpłaty
Kurierem - płacę przy odbiorze Dostawa następnego dnia
Poczta Polska - płacę na konto Priorytet ok. 2 dni roboczych
Poczta Polska - płacę przy odbiorze ok. 2 dni