Kategorie

Kontakt

888 370 999

888 370 999

Nowe Produkty

Partner
Cygara Ashton VSG Sorcerer Churchill Powiększ do pełnego rozmiaru

Cygara Ashton VSG Sorcerer Churchill

  • Moc: średnia
  • Format: churchill

cena:

46,50 zł

Poleć ten produkt znajomym:
Ashton VSG Sorcerer Churchill
to majestatyczne cygaro o niepowtarzalnym bogatym smaku charakterystycznym dla cygar ręcznie produkowanych z Dominikany. Podczas palenia wyczuwalny jest aromat orzechów oraz delikatna nuta kawy.


Ashton
to ekskluzywna marka cygarowa, która powstała w 1985 roku. Lata doświadczeń sprawiły, iż na obecną chwilę jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek cygarowych na świecie. Od kilku lat produkcją cygar Ashton zajęła się rodzina Fuente, dzięki której zachowany został tradycyjny smak, a zarazem wprowadzono kilka innowacji. Do produkcji wkładki używane są starannie wyselekcjonowane liście z Dominikany, natomiast w zależności od serii do produkcji pokrywy używane są Connecticut Shade lub bogate w smaku liście z Ekwadoru. W ofercie cygar Ashton znajdą się pozycje zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych Aficionados. 

Firma Ashton nie zapomniała również o wytrawnych palaczach i myślą właśnie o nich wyprodukowała linię Virgin Sun Grown. Smak tych cygar określa się jako średni, przechodzący w pełny, wyrazisty.Wymiary cygara: 

  • długość 178 mm
  • średnica 19,3 mm

 

Napisz swoją recenzję

Cygara Ashton VSG Sorcerer Churchill

Cygara Ashton VSG Sorcerer Churchill

Ashton to ekskluzywna marka cygarowa, która powstała w 1985 roku. Lata doświadczeń sprawiły, iż na obecną chwilę jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek cygarowych na świecie. Od kilku lat produkcją cygar Ashton zajęła się rodzina Fuente  

Napisz swoją recenzję

Nazwa kuriera Czas dostawy
Kurierem - płacę na konto Dostawa następnego dnia od zaksięgowania wpłaty
Kurierem - płacę przy odbiorze Dostawa następnego dnia
Poczta Polska - płacę na konto Priorytet ok. 2 dni roboczych
Poczta Polska - płacę przy odbiorze ok. 2 dni