Firma CAO już od dłuższego czasu wspominała o poszukiwaniach odpowiednich liści tytoniu do nowej linii swoich cygar. W końcu udało się! Aficionados z całego świata mogą cieszyć się najwyższą jakością i znakomitym smakiem cygar CAO Brazilia. Do ich wykonania użyto starannie wyselekcjonowanych liści tytoniu, a przede wszystkim znakomitej ciemnej oleistej pokrywy, która pochodzi z Brazylii, która od kilku lat z wielkimi sukcesami zagościła na cygarowej mapie wielu producentów ręcznie produkowanych cygar.


Brazylijskie liście tytoniu użyte do produkcji cygar z linii Brazilia charakteryzują się perfekcyjną fermentacją i zawodowym procesem dojrzewania. W połączeniu ze stosunkowo łagodnym wypełniaczem (filler) pochodzącym z kolei z Nikaragui, tworzą niepowtarzalną kompozycję smakową, która przypadnie gustom nawet najbardziej wymagających koneserów cygar. Szalona fiesta smaków na podniebieniu idealnie odzwierciedla charakter mieszkańców i klimatu panującego w Brazylii.


Cygara CAO Brazilia docenionej zostały przez magazyny branżowe, w tym prestiżowy magazyn Cigar Aficionado, zdobywając notę aż 91 punktów - zdecydowanie zasłużoną!


Cygara dostępne są w następujących formatach:

  • Corcovado 108 x 24 mm
  • Cariocas 102 x 15 mm
  • Piranha 114 x 18 mm
  • Samba 158 x 20 mm
  • Gol! 127 x 22 mm

 

Ofertę cygar CAO Brazilia znajdą Państwo tutaj.