Ponad sto lat później włodarze firmy CAO postanowili wskrzesić nazwę La Traviata i przywrócić jej sławę i świetlność. Celem firmy było odwołanie się do kubańskich korzeni marki, zarówno jeżeli chodzi o wygląd, jak i smak produkowanych cygar. Założenia bez wątpienia zostały osiągnięte, a wygląd cygar nawiązuje do hawańskich korzeni z okresu sprzed nacjonalizacji.


Do produkcji cygar CAO La Traviata użyto wyśmienitej kompozycji tytoni, aby jak najbardziej nawiązać do dawnego smaku. W tym celu skomponowano wkładkę, której liście tytoniu pochodzą z Nikaragui i Dominikany, natomiast zawijacz to liść pochodzący z Kamerunu.


Cygara w kolorze colorado (brąz) owinięte zostały pięknym liściem okrywowym z Ekwadoru - Sumatra Seed, o wspaniałym zapachu i wyglądzie. Nadaje on charakterystyczny aromat pieprzu, cedru i skóry, co w połączeniu z pikatnymi nutami wkładki i zawijacza oferuje niezapomniane doznania smakowe! Całość podkreślona została subtelną nutą anyżu oraz kremowymi akcentami. Cygara CAO La Traviata pakowane są w eleganckie drewniane skrzyneczki, bez zbędnych zdobień, co również nawiązuje do pierwotnego wyglądu marki.


CAO La Traviata dostępne są w pięciu formatach:

  • Ninfas 102 x 15 mm
  • Divinio 127 x 20 mm
  • Favorito 140 x 21 mm
  • Animado 143 x 18 mm
  • Radiante 152 x 21 mm

 

Ofertę cygar w naszym sklepie znajdą Państwo tutaj