Kategorie

Kontakt

888 370 999

888 370 999

Partner
Cygara Davidoff Aniversario No.3 Tuba Powiększ do pełnego rozmiaru

Cygara Davidoff Aniversario No.3 Tuba

  • Moc: łagodna do średniej
  • Format: toro

cena:

80,30 zł

Poleć ten produkt znajomym:

 

Cygaro Davidoff Aniversario No.3
w smaku porównywalne jest do cygara Double R. Jednak krótszy format nadaje temu cygaru jeszcze bardziej wyróżniający się i treściwy aromat. To przedłużone robusto dzięki swojej bogatej, charakterystycznej mieszance jest uwielbiane przez palaczy cygar na całym świecie. Prawdziwe arcydzieło! Zapakowane w elegancką białą aluminiową tubę, która idealnie nadaje się na prezent!

Cygara Davidoff to cygara, w których połączone zostały tradycja, kunszt i najwyższa jakość. Marka Davidoff to synonim luksusu. Od samego początku tworzenie wyszukanych kompozycji najlepszych tytoni z całego świata i oferowanie ich konsumentowi w pojedynczym cygarze stanowi priorytet firmy założonej przez Zino Davidoff'a. W swym działaniu kierował się głównie filozofią The Good Life - sztuka życia oparta na filozofii przyjemności.

Świątynia palaczy stoi przy genewskiej Rue de Rive 2. Jeszcze 30 lat temu za ladą stał jej arcykapłan.

Wkładka i zawijacz pochodzą z Dominikany, pokrywy cygar Davidoff to colorado claro w najlepszym wydaniu. Zrobiono je z liści Connecticut, hodowanych pod przykryciem. Ich smak można określić jako orzechowy z nutą korzenną. Smak określany jest jako łagodny, w trakcie palenia przechodzący w średni. Jakość okrzyknięta została mianem wyśmienitej. Mocne pociągnięcie daje przyjemny posmak mięty.


Wymiary cygara

  • długość 152 mm
  • średnica 20 mm

 

Napisz swoją recenzję

Cygara Davidoff Aniversario No.3 Tuba

Cygara Davidoff Aniversario No.3 Tuba

 

Cygaro Davidoff Aniversario No. 3 to ręcznie zwijane cygara typu long-filler pochodzące z Dominikany. Zachwycają wspaniałym kremowym smakiem oraz łagodnym aromatem. Zapakowane w elegancką aluminiową tubę, która idealnie nadaje się na prezent.

 

Napisz swoją recenzję

Nazwa kuriera Czas dostawy
Kurierem - płacę na konto Dostawa następnego dnia od zaksięgowania wpłaty
Kurierem - płacę przy odbiorze Dostawa następnego dnia
Poczta Polska - płacę na konto Priorytet ok. 2 dni roboczych
Poczta Polska - płacę przy odbiorze ok. 2 dni
Pozostałe produkty z tej samej kategorii