Kategorie

Kontakt

888 370 999

888 370 999

Partner
Cygara Davidoff No.2 Tuba Powiększ do pełnego rozmiaru

Cygara Davidoff No.2 Tuba

  • Moc: łagodna
  • Format: panatela

cena:

69,60 zł

Poleć ten produkt znajomym:Davidoff No. 2 Tuba to zrównoważone cygaro o bogatym kremowym smaku. Posiada wyrafinowany aromat i piękny dym w trakcie palenia. Moc doznań smakowych sprawia, że zapalisz je po raz kolejny. Lider w swoim formacie.

Cygara Davidoff to cygara, w których połączone zostały tradycja, kunszt i najwyższa jakość. Marka Davidoff to synonim luksusu. Od samego początku tworzenie wyszukanych kompozycji najlepszych tytoni z całego świata i oferowanie ich konsumentowi w pojedynczym cygarze stanowi priorytet firmy założonej przez Zino Davidoff'a. W swym działaniu kierował się głównie filozofią The Good Life - sztuka życia oparta na filozofii przyjemności.

Świątynia palaczy stoi przy genewskiej Rue de Rive 2. Jeszcze 30 lat temu za ladą stał jej arcykapłan.

Wkładka i zawijacz pochodzą z Dominikany, pokrywy cygar Davidoff to colorado claro w najlepszym wydaniu. Zrobiono je z liści Connecticut, hodowanych pod przykryciem. Ich smak można określić jako orzechowy z nutą korzenną. Smak określany jest jako łagodny, w trakcie palenia przechodzący w średni. Jakość okrzyknięta została mianem wyśmienitej. Mocne pociągnięcie daje przyjemny posmak mięty.


Wymiary cygara:

  • długość 152 mm
  • średnica 15 mm

 

Napisz swoją recenzję

Cygara Davidoff No.2 Tuba

Cygara Davidoff No.2 Tuba

 

Davidoff No. 2 Tuba to zrównoważone cygaro o bogatym kremowym smaku. Posiada wyrafinowany aromat i piękny dym w trakcie palenia. Moc doznań smakowych sprawia, że zapalisz je po raz kolejny. Lider w swoim formacie.

Napisz swoją recenzję

Nazwa kuriera Czas dostawy
Kurierem - płacę na konto Dostawa następnego dnia od zaksięgowania wpłaty
Kurierem - płacę przy odbiorze Dostawa następnego dnia
Poczta Polska - płacę na konto Priorytet ok. 2 dni roboczych
Poczta Polska - płacę przy odbiorze ok. 2 dni
Pozostałe produkty z tej samej kategorii