Kategorie

Kontakt

888 370 999

888 370 999

Partner
Cygara Davidoff Signature 2000 Powiększ do pełnego rozmiaru

Cygara Davidoff Signature 2000

  • Moc: łagodna do średniej
  • Format: corona

cena:

47,10 zł

Poleć ten produkt znajomym:Davidoff Signature 2000 posiada znakomicie zrównoważony smak i perfekcyjną konstrukcję. Wspaniały kremowy aromat zadowoli nawet najbardziej wymagających Aficionados. Ekskluzwyne cygaro w lubianym i pożądanym formacie corona.

Davidoff
to cygara, w których połączone zostały tradycja, kunszt i najwyższa jakość. Marka Davidoff to synonim luksusu. Od samego początku tworzenie wyszukanych kompozycji najlepszych tytoni z całego świata i oferowanie ich konsumentowi w pojedynczym cygarze stanowi priorytet firmy założonej przez Zino Davidoff'a. W swym działaniu kierował się głównie filozofią The Good Life- sztuka życia oparta na filozofii przyjemności.

Świątynia palaczy stoi przy genewskiej Rue de Rive 2. Jeszcze 30 lat temu za ladą stał jej arcykapłan.

Wkładka i zawijacz pochodzą z Dominikany, pokrywy cygar Davidoff to colorado claro w najlepszym wydaniu. Zrobiono je z liści Connecticut, hodowanych pod przykryciem. Ich smak można określić jako orzechowy z nutą korzenną. Smak określany jest jako łagodny, w trakcie palenia przechodzący w średni. Jakość okrzyknięta została mianem wyśmienitej. Mocne pociągnięcie daje przyjemny posmak mięty.Wymiary cygara:

  • długość 129 mm
  • średnica 17 mm

 

Napisz swoją recenzję

Cygara Davidoff Signature 2000

Cygara Davidoff Signature 2000

 

Davidoff 2000 to ekskluzywne ręcznie produkowane cygara w popularnym i lubianym formacie corona, który gwarantuje odpowiedni ciąg i prawidłowe żarzenie.

Napisz swoją recenzję

Nazwa kuriera Czas dostawy
Kurierem - płacę na konto Dostawa następnego dnia od zaksięgowania wpłaty
Kurierem - płacę przy odbiorze Dostawa następnego dnia
Poczta Polska - płacę na konto Priorytet ok. 2 dni roboczych
Poczta Polska - płacę przy odbiorze ok. 2 dni
Pozostałe produkty z tej samej kategorii