Kategorie

Kontakt

888 370 999

888 370 999

Partner
Cygara Davidoff Nicaragua Toro Powiększ do pełnego rozmiaru

Cygara Davidoff Nicaragua Toro

  • Moc: średnia do pełnej
  • Format: toro

cena:

74,10 zł

Poleć ten produkt znajomym:Cygara Davidoff
to cygara, w których połączone zostały tradycja, kunszt i najwyższa jakość. Marka Davidoff to synonim luksusu. Od samego początku tworzenie wyszukanych kompozycji najlepszych tytoni z całego świata i oferowanie ich konsumentowi w pojedynczym cygarze stanowi priorytet firmy założonej przez Zino Davidoff'a. W swym działaniu kierował się głównie filozofią The Good Life- sztuka życia oparta na filozofii przyjemności.

Świątynia palaczy stoi przy genewskiej Rue de Rive 2. Jeszcze 30 lat temu za ladą stał jej arcykapłan.


Cygara DAVIDOFF NICARAGUA zaledwie kilka tygodni temu zostały zaprezentowane w Las Vegas i niedawno trafiły do sprzedaży detalicznej w Stanach Zjednoczonych, a już osiągnęły wielki sukces, zdobywając uznanie internetowego magazynu „Cigar Insider”, przygotowywanego przez wydawców jednego z bardziej opiniotwórczych tytułów w świecie cygar – „Cigar Aficianado”. Nowa seria cygar uzyskała bardzo wysoką średnią ocenę 91 punktów na 100 możliwych do zdobycia.

Cygara Davidoff Nicaragua to milowy krok w historii marki Davidoff. Pomimo, iż wciąż są one produkowane na Dominikanie, to do ich skomponowania użyto wyłącznie tytoni z Nikaragui. Warto podkreślić, że od początku lat dziewięćdziesiątych, do produkcji cygar Davidoff wykorzystywano głównie liście tytoniu z Dominikany.
Podczas palenia uwalniają subtelny kwiatowy aromat, a w drugiej fazie również nuty kawowe.

Szczególne uznanie w oczach oceniających zdobyło cygaro Davidoff Nicaragua Toro, które uzyskało aż 93 punkty. W charakterystyce szczególnie doceniono kwiatową nutę, która dodaje nieco złożoności do tego eleganckiego, słodko-słonego cygara w formacie Toro. Zwrócono też uwagę na intensywny aromat kawy i skóry, który rozwija się w trakcie palenia oraz na łagodny jego koniec.Wymiary cygara:

  • długość 140 mm
  • średnica 22 mm

 

Napisz swoją recenzję

Cygara Davidoff Nicaragua Toro

Cygara Davidoff Nicaragua Toro

Davidoff Nicaragua to linia cygar, która gwarantuje bogate i złożone doznania smakowe o średnej mocy.

Napisz swoją recenzję

Nazwa kuriera Czas dostawy
Kurierem - płacę na konto Dostawa następnego dnia od zaksięgowania wpłaty
Kurierem - płacę przy odbiorze Dostawa następnego dnia
Poczta Polska - płacę na konto Priorytet ok. 2 dni roboczych
Poczta Polska - płacę przy odbiorze ok. 2 dni
Pozostałe produkty z tej samej kategorii