Kategorie

Kontakt

888 370 999

888 370 999

Nowe Produkty

Partner
Cygara Davidoff Grand Cru No.5 Powiększ do pełnego rozmiaru

Cygara Davidoff Grand Cru No.5

  • Moc: łagodna do średniej
  • Format: petit corona

cena:

34,00 zł

Poleć ten produkt znajomym:W całości ręcznie produkowane cygara Davidoff Gran Cru No.5 wykonane zostały z najlepszych gatunków tytoni uprawianych na żyznych glebach Dominikany. Podczas palenia zachwycają bardzo przyjemnym ziemistym aromatem z wyczuwalną kawową nutą.

Cygara Davidoff to cygara, w których połączone zostały tradycja, kunszt i najwyższa jakość. Marka Davidoff to synonim luksusu. Od samego początku tworzenie wyszukanych kompozycji najlepszych tytoni z całego świata i oferowanie ich konsumentowi w pojedynczym cygarze stanowi priorytet firmy założonej przez Zino Davidoff'a. W swym działaniu kierował się głównie filozofią The Good Life- sztuka życia oparta na filozofii przyjemności.

Świątynia palaczy stoi przy genewskiej Rue de Rive 2. Jeszcze 30 lat temu za ladą stał jej arcykapłan.

Wkładka i zawijacz pochodzą z Dominikany, pokrywy cygar Davidoff to colorado claro w najlepszym wydaniu. Zrobiono je z liści Connecticut, hodowanych pod przykryciem. Ich smak można określić jako orzechowy z nutą korzenną. Smak określany jest jako łagodny, w trakcie palenia przechodzący w średni. Jakość okrzyknięta została mianem wyśmienitej. Mocne pociągnięcie daje przyjemny posmak mięty.

Cygara Davidoff to jedna z najlepszych cygar na świecie!

Cygaro z pierwszej własnej serii, stworzonej przez Zino Davidoff'a w 1946r. Grand Cru No. 1 zachwyca każdego konesera bogactwem smaku i aromatu. Nie bez znaczenia dla przyjemności palenia pozostają również harmonijne proporcje średnicy i długości cygara. Grand Cru No.1 jest najczęściej kupowanym cygarem z całej serii. Posiada przyjemną korzenną nutę i zostało wyprodukowane jako alternatywa dla przerwanej serii kubańskiej.Wymiary cygara:

  • długość: 101,5 mm
  • średnica: 16 mm

 

Napisz swoją recenzję

Cygara Davidoff Grand Cru No.5

Cygara Davidoff Grand Cru No.5

Znakomite ręcznie robione cygara z Dominikany od Davidoff oferowane w formacie petit corona idealnym na krótkie chwile relaksu.

Napisz swoją recenzję

Nazwa kuriera Czas dostawy
Kurierem - płacę na konto Dostawa następnego dnia od zaksięgowania wpłaty
Kurierem - płacę przy odbiorze Dostawa następnego dnia
Poczta Polska - płacę na konto Priorytet ok. 2 dni roboczych
Poczta Polska - płacę przy odbiorze ok. 2 dni
Pozostałe produkty z tej samej kategorii