Kategorie

Kontakt

888 370 999

888 370 999

Nowe Produkty

Partner
Cygara Cohiba Siglo V Powiększ do pełnego rozmiaru

Cygara Cohiba Siglo V

  • Moc: średnia do pełnej
  • Format: lonsdale

cena:

91,20 zł

Poleć ten produkt znajomym:Cohiba Siglo V 
to cygaro o nadzwyczajnej jakości i niepowtarzalnym smaku. W trakcie palenia ujawniają się korzenne aromaty, a na finnish'u również nuta kawowa. W opakowaniu zbiorczym zapakowane w eleganckie drewniane pudełko z logo Cohiba.


Marka Cohiba
zadziwia palaczy cygar od dnia jej pojawienia się. Została stworzona w roku 1966 i od tej chwili cygara te należą do najbardziej cenionych w świecie. Przez wiele lat była to prywatna marka kubańskiego prezydenta, który oferował ją wyłącznie wybranym gościom. Od połowy lat 80-tych stopniowo zaczęto wprowadzać nowe formaty, prócz wcześniej produkowanego churchilla o nazwie Esplendidos i udostępniać je szerszemu gronu palaczy. W 1992 roku, w rocznicę 500-lecia przybycia Kolumba do Ameryki, wprowadzono serię '1492', gdzie każde cygaro z serii 'Siglo' (hiszp. - wiek) od I do V, jest hołdem oddanym każdemu z minionych 5-ciu stuleci. Serię dopełnia wprowadzone niedawno Siglo VI, prezentujące się w eleganckiej tubie.


Wymiary cygara:

  • długość: 170 mm
  • średnica: 17 mm

 

Napisz swoją recenzję

Cygara Cohiba Siglo V

Cygara Cohiba Siglo V

 

Cohiba Siglo V to cygaro o nadzwyczajnej jakości i niepowtarzalnym smaku. W trakcie palenia ujawniają się korzenne aromaty, a na finnish'u również nuta kawowa.

Napisz swoją recenzję

Nazwa kuriera Czas dostawy
Kurierem - płacę na konto Dostawa następnego dnia od zaksięgowania wpłaty
Kurierem - płacę przy odbiorze Dostawa następnego dnia
Poczta Polska - płacę na konto Priorytet ok. 2 dni roboczych
Poczta Polska - płacę przy odbiorze ok. 2 dni
Pozostałe produkty z tej samej kategorii