Kategorie

Kontakt

888 370 999

888 370 999

Partner
Cygaretki Meharis Red Orient Powiększ do pełnego rozmiaru

Cygaretki Meharis Red Orient

  • Rodzaj: aromatyzowane

cena:

18,30 zł

Poleć ten produkt znajomym:

 

Meharis Filter Red Orient to unikalny, słodki charakter, który jest efektem harmonijnego połączenia subtelnego aromatu dojrzałego tytoniu okrywy, pochodzącego z Jawy oraz specjalnie dobieranych tytoni wypełniających.

Cygaretki Meharis produkowane są przez znaną i cenioną holenderską firmę AGIO Cigars, jednego z dominujących producentów cygar w Europie. Wykonane są w 100% z naturalnego tytoniu. Swój unikalny charakter zawdzięczają naturalnemu smakowi i wyjątkowemu aromatowi liści okrywających pochodzących z Jawy, a także doskonałemu wyważeniu bogatej mieszanki tytoni wypełniających. Dodatkowym atutem cygaretek są atrakcyjne opakowania.

 

Wymiary cygaretki:

  • długość 98 mm
  • średnica 8 mm
W jednym opakowaniu znajduje się 10 cygaretek.
Historia marki Meharis ma swój początek w 1976 roku, kiedy to narodziły się wyjątkowe w smaku cygaretki Meharis Java, wyprodukowane w fabryce Agio Cigars w Holandii. Ta łagodna cygaretka, zamknięta w eleganckim dopracowanym opakowaniu o ciepłej kolorystyce, dostępna w atrakcyjnej cenie szybko przekonała do siebie palących, ceniących smak prawdziwego dobrego tytoniu.
Od tego czasu marka Meharis nieprzerwanie ewoluuje, spełniając oczekiwania coraz bardziej wymagających palących, nie tracąc swojej tożsamości i indywidualnego charakteru. Rodzina cygaretek Meharis produkowana jest z tytoni pochodzących z takich zakątków świata jak Indonezja, Brazylia i Kuba i to właśnie im cygaretki zawdzięczają swój charakterystyczny smak. Obecnie cygaretki Meharis dostępne są w pięciu wariantach aromatyczno - smakowych: Java, Ecuador, Brasil, Sweet Orient.

Napisz swoją recenzję

Cygaretki Meharis Red Orient

Cygaretki Meharis Red Orient

 

Meharis Filter Sweet Orient to unikalny, słodki charakter, który jest efektem harmonijnego połączenia subtelnego aromatu dojrzałego tytoniu okrywy, pochodzącego z Jawy oraz specjalnie dobieranych tytoni wypełniających.

Napisz swoją recenzję

Nazwa kuriera Czas dostawy Koszt
Kurierem - płacę na konto Dostawa następnego dnia od zaksięgowania wpłaty Free!
Kurierem - płacę przy odbiorze Dostawa następnego dnia Free!
Poczta Polska - płacę na konto Priorytet ok. 2 dni roboczych Free!
Poczta Polska - płacę przy odbiorze ok. 2 dni Free!
Pozostałe produkty z tej samej kategorii