Kategorie

Kontakt

888 370 999

888 370 999

Partner
Cygara Oliva Serie O Corona Powiększ do pełnego rozmiaru

Cygara Oliva Serie O Corona

  • Moc: średnia
  • Format: corona

cena:

32,00 zł

Poleć ten produkt znajomym:

 


Oliva Serie O Corona
jest to bardzo dobrze wykonane cygaro, o znakomitym ciągu i popularnym formacie corona. Tytonie użyte do produkcji uprawiane są według tradycyjnych kubańskich receptur. Najwyższa jakość, w trakcie palenia wyczuwalne aromaty cedru i pieprzu.

Oliva to marka cygarowa z ogromnym doświadczeniem, sięgającym 1886 roku. Początkowo produkcja tych znakomitych cygar odbywała się na Kubie, jednak po Rewolucji właściciel poszukiwał odpowiednich warunków do uprawy najwyższej jakości nasion tytoniu. Produkcję wznowiono ostatecznie w Nikaragui, gdzie warunki uprawy są najbardziej zbliżone do tych panujących na Kubie. Cygara Oliva zostały wielokrotnie docenione przez prestiżowy magazyn Cigar Aficionado, otrzymując bardzo wysokie noty.

 

Wymiary cygara:

  • długość 152 mm
  • średnica 18 mm

 

Cygara z serii O charakteryzują się wyrazistym smakie z nutami cedru, tropikalnych owoców oraz pieprzu. Produkowane są z liści pochodzących tylko z Nikaragui i dojrzewają blisko 5 lat. Zrównoważony aromat, równe spalanie oraz niepowtarzalne doznania smakowe sprawiły, że cygara tej serii zostały docenione przez magazyn Cigar Aficionado.

Napisz swoją recenzję

Cygara Oliva Serie O Corona

Cygara Oliva Serie O Corona


Jest to bardzo dobrze wykonane cygaro, o znakomitym ciągu i popularnym formacie corona. Tytonie użyte do produkcji uprawiane są według tradycyjnych kubańskich receptur. Najwyższa jakość, w trakcie palenia wyczuwalne aromaty cedru i pieprzu.

Napisz swoją recenzję

Nazwa kuriera Czas dostawy
Kurierem - płacę na konto Dostawa następnego dnia od zaksięgowania wpłaty
Kurierem - płacę przy odbiorze Dostawa następnego dnia
Poczta Polska - płacę na konto Priorytet ok. 2 dni roboczych
Poczta Polska - płacę przy odbiorze ok. 2 dni
Pozostałe produkty z tej samej kategorii