Kategorie

Kontakt

888 370 999

888 370 999

Partner
Cygara Oliva Serie O Robusto Tubos Powiększ do pełnego rozmiaru

Cygara Oliva Serie O Robusto Tubos

  • Moc: średnia do pełnej
  • Format: robusto

cena:

34,90 zł

Poleć ten produkt znajomym:

 

Oliva Serie O Robusto Tubos w 2005
roku zostało wybrane przez magazyn Cigar Aficionado cygarem roku. Świetny ciąg i spalanie oraz bogaty wyrazisty aromat zadowolą nawet najbardziej wymagających koneserów cygar. Zapakowane w elegancką aluminiową tubę.

Oliva to marka cygarowa z ogromnym doświadczeniem, sięgającym 1886 roku. Początkowo produkcja tych znakomitych cygar odbywała się na Kubie, jednak po Rewolucji właściciel poszukiwał odpowiednich warunków do uprawy najwyższej jakości nasion tytoniu. Produkcję wznowiono ostatecznie w Nikaragui, gdzie warunki uprawy są najbardziej zbliżone do tych panujących na Kubie. Cygara Oliva zostały wielokrotnie docenione przez prestiżowy magazyn Cigar Aficionado, otrzymując bardzo wysokie noty.

Wymiary cygara:

  • długość 127 mm
  • średnica 20 mm

 

Cygara z serii O charakteryzują się wyrazistym smakie z nutami cedru, tropikalnych owoców oraz pieprzu. Produkowane są z liści pochodzących tylko z Nikaragui i dojrzewają blisko 5 lat. Zrównoważony aromat, równe spalanie oraz niepowtarzalne doznania smakowe sprawiły, że cygara tej serii zostały docenione przez magazyn Cigar Aficionado.

Napisz swoją recenzję

Cygara Oliva Serie O Robusto Tubos

Cygara Oliva Serie O Robusto Tubos


Oliva Serie O Robusto Tubos w 2005 roku zostało wybrane przez magazyn Cigar Aficionado cygarem roku. Świetny ciąg i spalanie oraz bogaty wyrazisty aromat zadowolą nawet najbardziej wymagających koneserów cygar. Zapakowane w elegancką aluminiową tubę.

Napisz swoją recenzję

Nazwa kuriera Czas dostawy Koszt
Kurierem - płacę na konto Dostawa następnego dnia od zaksięgowania wpłaty Free!
Kurierem - płacę przy odbiorze Dostawa następnego dnia Free!
Poczta Polska - płacę na konto Priorytet ok. 2 dni roboczych Free!
Poczta Polska - płacę przy odbiorze ok. 2 dni Free!
Pozostałe produkty z tej samej kategorii