Kategorie

Kontakt

888 370 999

888 370 999

Partner
Cygara Oliva Serie G Special G Powiększ do pełnego rozmiaru

Cygara Oliva Serie G Special G

  • Moc: łagodna do średniej
  • Format: perfecto

cena:

22,00 zł

Poleć ten produkt znajomym:Oliva Serie G Special G perefekcyjnie zwinięte ręcznie cygaro o niepowtarzalnym formacie. Podczas palenia wyczuwalne są nuty kawy, orzechów oraz pieprzu. Idealnie nadaje się na krótkie chwile relaksu.

Oliva to marka cygarowa z ogromnym doświadczeniem, sięgającym 1886 roku. Początkowo produkcja tych znakomitych cygar odbywała się na Kubie, jednak po Rewolucji właściciel poszukiwał odpowiednich warunków do uprawy najwyższej jakości nasion tytoniu. Produkcję wznowiono ostatecznie w Nikaragui, gdzie warunki uprawy są najbardziej zbliżone do tych panujących na Kubie. Cygara Oliva zostały wielokrotnie docenione przez prestiżowy magazyn Cigar Aficionado, otrzymując bardzo wysokie noty.

 

Wymiary cygara:

  • długość 95 mm
  • średnica 19,5 mm

 


Seria G
charakteryzuje się średnią mocą z autentycznym owijaczem z Kamerunu z Afryki, jego unikalny smak wyśmienicie komponuje się z bogatym wypełnieniem tytoniem z Nikaragui. Wyczuwalne nuty cedru oraz kawy wraz z leżakowaniem smak cygara ulega delikatnej zmianie.Napisz swoją recenzję

Cygara Oliva Serie G Special G

Cygara Oliva Serie G Special G


Oliva Serie G Special G perefekcyjnie zwinięte ręcznie cygaro o niepowtarzalnym formacie. Podczas palenia wyczuwalne są nuty kawy, orzechów oraz pieprzu. Idealnie nadaje się na krótkie chwile relaksu.

Napisz swoją recenzję

Nazwa kuriera Czas dostawy
Kurierem - płacę na konto Dostawa następnego dnia od zaksięgowania wpłaty
Kurierem - płacę przy odbiorze Dostawa następnego dnia
Poczta Polska - płacę na konto Priorytet ok. 2 dni roboczych
Poczta Polska - płacę przy odbiorze ok. 2 dni
Pozostałe produkty z tej samej kategorii