Kategorie

Kontakt

888 370 999

888 370 999

Partner
Cygara Partagas Aristocrats Powiększ do pełnego rozmiaru

Cygara Partagas Aristocrats

  • Moc: pełna

cena:

21,80 zł

Poleć ten produkt znajomym:Partagas Aristocrats to ekskluzywne cygara o bogatym i złożonym aromacie oraz pełnej mocy. Podczas palenia oferują charakterystyczne dla cygar Partagas aromaty skóry z nutami ziemi - bardzo cenione wśród doświadczonych Aficionados. Starannie wykonane, gwarantują perfekcyjny ciąg i spalanie.


Partagas to jedna z najbogatszych, również co do asortymentu, firm cygarowych na świecie. Korzenny, mocny aromat, o drzewnym odcieniu jest wyczuwalny od początku palenia. Czasem odbiera się go nawet jako ostry lub tłusty. Cygara tej marki są skierowane głównie do wytrawnych palaczy. Partagas idealnie komponuje się ze szlachetną kuchnią. Aristocrates to jeden z przedstawicieli tej marki.


Wymiary cygara: 

  • długość: 129 mm 
  • średnica: 15,87 mm

 

Napisz swoją recenzję

Cygara Partagas Aristocrats

Cygara Partagas Aristocrats

 

Partagas to jedna z najbogatszych, również co do asortymentu, firm cygarowych. Korzenny, mocny aromat, o drzewnym odcieniu jest wyczuwalny od początku palenia. Czasem odbiera się go nawet jako ostry lub tłusty. Cygara tej marki są skierowane głównie do wytrawnych palaczy. Partagas idealnie komponuje się ze szlachetną kuchnią. Aristocrates to jeden ...

Napisz swoją recenzję

Nazwa kuriera Czas dostawy Koszt
Kurierem - płacę na konto Dostawa następnego dnia od zaksięgowania wpłaty 15,00 zł
Kurierem - płacę przy odbiorze Dostawa następnego dnia 16,00 zł
Poczta Polska - płacę na konto Priorytet ok. 2 dni roboczych 16,00 zł
Poczta Polska - płacę przy odbiorze ok. 2 dni 19,00 zł