Kategorie

Kontakt

888 370 999

888 370 999

Partner
Cygara Te-Amo Churchill Nicaragua Blend Powiększ do pełnego rozmiaru

Cygara Te-Amo Churchill Nicaragua Blend

  • Moc: średnia do pełnej
  • Format: churchill

cena:

32,00 zł

Poleć ten produkt znajomym:

 

Te-Amo World Selection Nikaragua Blend Churchill
to pełna moc typowego i bogatego nikaraguańskiego smaku. Wyczuwalne naturalne świeże i ziołowe aromaty. Świetnie wyważona pikantność powraca pod koniec palenia. Każde cygaro zapakowane dodatkowo w celofan.

Cygara Te-Amo produkowane są przez rodzinę Turrent, która w branży cygarowej cieszy się ogromnym doświadczeniem i uznaniem na arenie międzynarodowej. Pierwsze cygara zwijano ręcznie w ich fabryce już w 1880 roku i po obecne czasy docenia się ich niepowtarzalny bogaty smak i złożony ziemisty aromat. Tytoń użyty do produkcji uprawiany jest w dolinie San Andres i swym smakiem przypomina ten uprawiany na Kubie. W zależności od serii, podczas palenia wyczuwalne są także wyraziste pieprzowe aromaty oraz subtelne słodkie nuty.

Prócz najwyższej jakości, cygara Te-Amo sprzedawane są w atrakcyjnej cenie i bogatej palecie rozmiarów. Dedykowane raczej doświadczonym Aficionados, którzy preferują pełne smaki cygar.

World Selection to jedna z linia cygar z fabryki Alberto Turrent'a. Zadebiutowała na rynku w październiku 2007. Oferuje cygara w pięciu rozmiarach: gran corto, corona, robusto, toro i churchill oraz czterech rodzajach – z wkładką kubańską, dominikańską, nikaraguańską oraz honduraską. To niezwykłe połączenie okazało się strzałem w dziesiątkę, dzięki czemu powstały niezwykle interesujące cygara.

 

Wymiary cygara:

  • długość 178 mm
  • średnica 21 mmNapisz swoją recenzję

Cygara Te-Amo Churchill Nicaragua Blend

Cygara Te-Amo Churchill Nicaragua Blend


Te-Amo World Selection Nikaragua Blend Churchill to pełna moc typowego i bogatego nikaraguańskiego smaku. Wyczuwalne świeże i ziołowe aromaty. Świetnie wyważona pikantność powraca pod koniec palenia. Każde cygaro zapakowane dodatkowo w celofan.

Napisz swoją recenzję

Nazwa kuriera Czas dostawy Koszt
Kurierem - płacę na konto Dostawa następnego dnia od zaksięgowania wpłaty Free!
Kurierem - płacę przy odbiorze Dostawa następnego dnia Free!
Poczta Polska - płacę na konto Priorytet ok. 2 dni roboczych Free!
Poczta Polska - płacę przy odbiorze ok. 2 dni Free!
Pozostałe produkty z tej samej kategorii