Kategorie

Kontakt

888 370 999

888 370 999

Partner
Cygara Te-Amo Toro Cuba Blend Powiększ do pełnego rozmiaru

Cygara Te-Amo Toro Cuba Blend

  • Moc: średnia do pełnej
  • Format: toro

cena:

29,00 zł

Poleć ten produkt znajomym:

 

Te-Amo Toro Cuba Blend
posiada znakomity i złożony smak oraz prawidłowy ciąg, który ułatwia palenie. Wkładkę stanowi liść kubański, ceniony szczególnie przez doświadczonych Aficionados. Każda sztuka zapakowana dodatkowo w celofan, dzięki któremu jeszcze dłużej zachowują swoją świeżość.

Cygara Te-Amo produkowane są przez rodzinę Turrent, która w branży cygarowej cieszy się ogromnym doświadczeniem i uznaniem na arenie międzynarodowej. Pierwsze cygara zwijano ręcznie w ich fabryce już w 1880 roku i po obecne czasy docenia się ich niepowtarzalny bogaty smak i złożony ziemisty aromat. Tytoń użyty do produkcji uprawiany jest w dolinie San Andres i swym smakiem przypomina ten uprawiany na Kubie. W zależności od serii, podczas palenia wyczuwalne są także wyraziste pieprzowe aromaty oraz subtelne słodkie nuty.

Prócz najwyższej jakości, cygara Te-Amo sprzedawane są w atrakcyjnej cenie i bogatej palecie rozmiarów. Dedykowane raczej doświadczonym Aficionados, którzy preferują pełne smaki cygar.

 

Wymiary cygara:

  • długość 153 mm
  • średnica 21,3 mmNapisz swoją recenzję

Cygara Te-Amo Toro Cuba Blend

Cygara Te-Amo Toro Cuba Blend


Te-Amo Toro Cuba Blend posiada znakomity i złożony smak oraz prawidłowy ciąg, który ułatwia palenie. Wkładkę stanowi liść kubański, ceniony szczególnie przez doświadczonych Aficionados. Każda sztuka zapakowana dodatkowo w celofan.

Napisz swoją recenzję

Nazwa kuriera Czas dostawy
Kurierem - płacę na konto Dostawa następnego dnia od zaksięgowania wpłaty
Kurierem - płacę przy odbiorze Dostawa następnego dnia
Poczta Polska - płacę na konto Priorytet ok. 2 dni roboczych
Poczta Polska - płacę przy odbiorze ok. 2 dni