Kategorie

Kontakt

888 370 999

888 370 999

Partner

 ZWROT/WYMIANA/REKLAMACJA
Zgodnie z obowiązującą ustawą o prawach konsumenta z dnia 24.06.2014 r, w ciągu 14 dni, mogą Państwo odstąpić od umowy dotyczącej zakupu dokonanego w naszym sklepie internetowym, bez podawania przyczyny i bez ponoszenia dodatkowych kosztów, z wyjątkiem kosztów o których mowa tutaj, ww. ustawie.

Do zachowania terminu odstąpienia wystarczy, że wyślesz oświadczenie przed jego upływem, czyli w ciągu 14 dni, liczonych, zgodnie z art. 28 ustawy z 24.06.2014r o prawach konsumenta, w taki sposób, że pierwszym dniem terminu jest:

1. Jeśli zamówienie stanowi pojedynczą i jednorazową przesyłkę, pierwszym dniem terminu jest dzień odbioru tej przesyłki osobiście lub poprzez osobę trzecią od przewoźnika.

2. Jeśli zamówienie stanowi kilka towarów, które mają być dostarczane osobno, partiami lub częściami, pierwszym dniem terminu jest dzień odbioru ostatniego towaru, jego partii lub części.

Towar należy odesłać nam niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 14 dni od chwili złożenia nam oświadczenia o odstąpieniu. Wystarczy odesłać towar przed upływem tych 14 dni.