Kategorie

Kontakt

888 370 999

888 370 999

Partner
Nawilżacz Water Pillow S Powiększ do pełnego rozmiaru

Nawilżacz Water Pillow S

cena:

3,00 zł

Poleć ten produkt znajomym:Nowość! Nawilżacz woreczkowy do cygar wyprodukowany przez amerykańską firmę Dyer Packaging Inc. Idealne do trasnportu cygar, ułatwiają utrzymanie odpowiednich warunków do przechowywania tytoniu. Oferowane w atrakcyjnej cenie.


Wymiar: 7,5 x 10 cm

Sposób użycia:


Zamocz w wodzie (najlepiej destylowanej) saszetkę Water Pillows zawierającą wkład żelowy: dużą na ok. 45-60 sekund, a małą na ok. 20-30 sekund. Następnie włóż ją do niebieskiego woreczka Water Pillows, zamknij i gotowe. Całość umieść w pojemniku, woreczku lub humidorze z cygarami czy tytoniem fajkowym bądź papierosowym. Po wyschnięciu, czyli po odparowaniu wody przez żelowy wkład, przez otwory zewnętrznego woreczka, możesz powtórzyć poszczególne kroki, aby ponownie aktywować saszetkę.

Wg producenta efektywność tak przygotowanego zestawu wynosi nawet do kilkudziesięciu dni, w zależności od warunków przechowywania. Jednak zawsze, bez względu na rodzaj i wielkość humidora oraz zastosowany rozmiar nawilżacza Water Pillows, kontroluj kondycję przechowywanych cygar, czy to przy pomocy higrometru czy poprzez manualne sprawdzenie ich stanu.Napisz swoją recenzję

Nawilżacz Water Pillow S

Nawilżacz Water Pillow S

Nawilżacz woreczkowy do cygar i tytoniu w atrakcyjnej cenie!

Napisz swoją recenzję

Nazwa kuriera Czas dostawy
Kurierem - płacę na konto Dostawa następnego dnia od zaksięgowania wpłaty
Kurierem - płacę przy odbiorze Dostawa następnego dnia
Poczta Polska - płacę na konto Priorytet ok. 2 dni roboczych
Poczta Polska - płacę przy odbiorze ok. 2 dni
Pozostałe produkty z tej samej kategorii